Ogólne

Bruder – efektowne zabawki dla dzieci

Wybór zabawek niezależnie od wieku obdarowywanego dziecka może sprawić nie lada kłopot a mnogość ofert, kategorii i funkcji przyprawia o zawrót głowy. Od lat pomocą służy firma Bruder, której zabawkowe pojazdy cieszą najmłodszych już od 50-tych lat ubiegłego wieku.

Firma z tradycjami

Niemiecka firma Bruder z siedzibą w Furth rozpoczęła produkcję swoich zabawek już w 1958 roku i jako jedna z nielicznych nadal wytwarza swoje artykuły w Niemczech. Obecnie eksportuje 70% swoich produktów do ponad 60 krajów. Zabawki Brudera otrzymały znak jakości „Spiel Gut”, który przyznawany jest przez komitet złożony m in. z pedagogów, psychologów, lekarzy, projektantów, chemików, ekologów i rodziców zabawkom, które dobrze wpływają na rozwój dziecka.

Oferta zabawek Brudera

Bruder proponuje swoim klientom trzy serie zabawek:

 

  • Seria Profi – rzeczywiste modele pojazdów służb ratowniczych, maszyn leśnych, budowlanych i rolniczych wykonane w skali 1:16 z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, odzwierciedlające w najdrobniejszych szczegółach oryginalne pojazdy. Zabawki te są przeznaczone dla dzieci od lat 3.
  • World – to figurki, budynki i sprzęty wykonane również w skali 1:16 będące uzupełnieniem serii Profi. Można je bez trudu umieszczać w zabawkach Brudera ponieważ posiadają ruchome kończyny, głowę a nawet dłonie.
  • Roadmax – to seria zabawek Brudera skierowana dla najmłodszych dzieci, w wieku od 2 lat. Wyróżnia ją staranne wykonanie, miękkie gumowe opony i obecność elementów ruchomych.

 

Dodatki do zabawy

Zabawkom Brudera (https://www.zenox.pl/productlist/Zabawki/Bruder) nie można odmówić kreatywności. Firma w swojej ofercie proponuje szereg dodatków, które wzbogacą i uatrakcyjnią zabawę. Są to na przykład kostki sprasowanego siana, akcesoria magazynowo logistyczne, ogrodzenia, czy elementy do robót drogowych. Bruder proponuje nawet części zamienne i zapasowe do swoich zabawek, dzięki którym popsutym zabawkom można dać drugie życie i to niewielkim kosztem.

Kolekcja zabawek Brudera zadowoli i chłopców i dziewczynki w każdym wieku i może być doskonałym pomysłem na podarowanie dziecku wyjątkowego prezentu.